Home KOMUNIKATY V Wiosenny Puchar Strzelecki - 3 maja 2013 r. - komunikat klasyfikacyjny
V Wiosenny Puchar Strzelecki - 3 maja 2013 r. - komunikat klasyfikacyjny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rafał
poniedziałek, 06 maja 2013 09:22

V Wiosenny Puchar Strzelecki z okazji święta Konstytucji 3-go maja

Konstytucja 3-go Maja

W zawodach brały udział 3-osobowe zespoły (przy braku pełnego składu zawodnicy mogli brać udział w parach lub indywidualnie). Każdy z zawodników miał do dyspozycji 13 strzałów (trzy próbne i 10 ocenianych) z pozycji leżącej do tarcz TS-4 na dystansie 50 m. Dodatkowym utrudnieniem było strzelanie z podstawowymi przyrządami celowniczymi: muszka-szczerbinka.

Do zawodów przystąpiło 60 zawodników reprezentujących sołectwa gminy Jonkowo oraz miejscowości i samorządy z terenu województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zwycięzcą V edycji Wiosennego Pucharu Strzeleckiego została drużyna z Mątek w składzie Monika Nienartowicz, Ryszard Nienartowicz, Mirosław Babiej, który wywalczył 123 punkty.

W trakcie zawodów prowadzono również klasyfikację indywidualną. Największą celnością wykazał się Ariel Drewer z Niewałdu, który zdobył 60 punktów. Drugie miejsce przypadło w udziale Ryszardowi Nienartowiczowi, który wywalczył 59 punków. Na trzecim miejscu uplasowała się zawodniczka z Mątek - Monika Nienartowicz, zdobywając również 59 punktów (mniejsza liczba trafień w 10 i 9).

Tabela wyników V Wiosennego Pucharu Strzeleckiego z okazji święta uchwalenia Konstytucji 3-go Maja (klasyfikacja drużynowa).